DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

VÝJIMEČNOST MASEK PATCHNESS

1) Efektivní regenerace a stimulace Vaší pokožky

2) Masky dokonale přilnou k Vaší tváři
3) 100% přírodní a účinné aktivní složky
4) 100% BIO-celulóza (materiál masky)
5) Prostoupení aktivních látek i do hlubších vrstev pokožky (transepidermální přenos)
6) Bez nežádoucích vedlejších účinků krémových pleťových masek
7) Jednorázové dávkování
8) Praktické balení (ideální např. do kabelky nebo na cesty)
 9)  Ve srovnání s maskami „klasickými“ (výživné krémové textury) nezanechává naše sérum pocit mastnoty, do pokožky proniká výrazně rychleji, čímž urychluje i prostupnost účinných látek. Nevyžaduje speciální masáž tváře, která bývá doporučována právě u krémových masek. Výsledek je viditelný hned po aplikaci a trvá. Maska navíc dokonale přilne, takže pokud nemáte možnost relaxovat můžete se při své „kůře“ věnovat jiným potřebným aktivitám (úklid, vaření, apod.).

 

 


Použití

Masky je vhodné používat jako okamžitou péči nebo jako doplňkovou péči v kombinaci s Vaším běžně používaným krémem.

Maska se používá dle potřeby, pro optimální výsledek doporučujeme péči pravidelně opakovat.

Pokud aplikujete masku jako nárazovou pečující kúru, je vhodné aplikaci zopakovat anebo kombinovat s další                         maskou. Ideálně dle doporučené kombinace produktů s ohledem na typ Vaší pokožky.


Pokud masku aplikujete jako „KÚRU“, aplikujte ji večer.  Ráno bude Vaše pokožka krásná a dokonale připravená na Váš nový den. Póry budou stažené, pleť vyhlazená, hydratovaná a rozjasněná.

Pokud masku aplikujete jako „SOS ŘEŠENÍ“ při přípravě na romantické setkání nebo jdete na party či na důležitou schůzku a krásná pleť podpoří Vaší krásu a dodá Vám na sebevědomí, pak doporučujeme aplikaci kdykoliv během dne. Masku stačí ponechat 20- 30 minut a výsledek bude vynikající.


 


VÝJIMEČNOST MASEK Patchness®
                                             „dokonale přilnavÁ" maskA obsahující zázračné sérum

 

Prostoupení aktivních složek i hlouběji do pokožky Impregnovaná / napuštěná maska z pečlivě zvoleného materiálu zlepšuje a urychluje prostoupení aktivních složek i hlouběji do pokožky
Osvěžení, vypnutí a revitalizace pleti Zároveň poskytuje výjimečný pocit osvěžení, vypnutí a revitalizace.
Postupné a rovnoměrné uvolnění účinných látek Uvolňování účinných látek probíhá postupně a rovnoměrně, čímž je zajištěný rychlý a na první pohled viditelný účinek.
Intenzivní hydratace Silná schopnost hydratace pokožky, neboť prostoupení séra, obsahujícího aktivní látky, je okamžité.
Praktické balení Praktické balení umožňuje přepravu a uskladnění bez speciálních nároků, snadné za každých okolností. Obálka s maskou se bez problémů vejde do jakékoliv ksometické tašky a při cestování letadlem neřešíte objem tekutiny.
Jednorázové dávkování Princip jednorázového dávkování je garancí, že v produktu nedojde k množení mikrobů, které by mohly na pokožku špatně působit, případně i vyvolat podrážděné či zánětlivé reakce. U masek krémových textur, nejčastěji balených v kelímku anebo tubě, může k množení bakterií docházet snadno. Navíc v důsledku světla a okolní teploty u nich dochází k poklesu kvality, a tím i účinku obsažených účinných složek.
Prodyšnost pokožky Po použití této péče nezůstává na pokožce žádné přebytečné množství mastnoty, pokožka může lépe dýchat. Póry mohou lépe dýchat, neboť nejsou ucpány nadbytečným množstvím krému, které pokožka nedokázala absorbovat.

 

aktualizováno: 19.03.2019 06:55:41